BAKON Compact XL Ultrasonic tortavágó gép

Szeletelés

BAKON

Leírás

BAKON Compact XL Ultrasonic tortavágó gépet téglalap és kör alakú termékek szeletelésére tervezték, tepsiben vagy tepsi nélkül. A gép másodpercenként legfeljebb 1 vágást képes vágni. A termékeket kézzel helyezik a vágóasztalra.

A vágógép automatikusan elindul, amikor a terméket elhelyezik és az indítógombot megnyomják a vágógép kezelőpaneljén.

A pontos szeleteléshez a vágóasztal servo-vezérelt x-y mozgatással kell mozgatni az ultrahang vágó kés alatt, amelyet felfelé / lefelé mozgó rögzített hídra szerelnek fel. A servo-vezérelt x / y mozgás lehetővé teszi a vágóasztal számára, hogy a terméket minden kívánt szeletelési helyzetbe hozza és különféle méretű részeket tesz lehetővé.

Az ultrahangos titanium penge, 315 mm hosszúságú és max. vágás magasság 120 mm
Lemezméret: 600 x 800 mm
Max átmérő kerek tortánál: 300 mm

Az is lehetséges, hogy a téglalap alakú terméket háromszögekké, gyémánt alakú formákba és kerek termékeket részekre vágja, mivel a vágókést servo-hajtómű mozgatja.

Kapcsolódó termékek

Szakmai hírlevél
Legyen naprakész és kövesse szakmai hírlevelünkkel a cukrász-és sütőipari szektor legjobb megoldásait!
Második generációs családi vállalkozásként sokat jelent számunkra ügyfeleink elégedettsége, akik hosszú távra szerzik be sütőipari és cukrászipari gépeiket tőlünk.
© 2024 Progép-Goldex Kft. - Minden jog fenntartva

Szakmai hírlevél